Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyszukiwanie tytułów przy pomocy cytatów/słów (Legimi)
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sro Mar 20, 2024 1:23 pm   Wyszukiwanie tytułów przy pomocy cytatów/słów (Legimi)

Dziś (20.02.24, środa) wysłałem kolejnego mejla do Legimi. Tym razem sugeruję, aby dodać funkcję, która umożliwiałaby wyszukiwanie tytułów książek i wyświetlanie numerów stron papierowych książek - odpowiedników e-booków, na których znajduje się szukana treść, za pomocą cytatów/pojedynczych słów.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Mar 23, 2024 1:50 pm   

Wczoraj (23.03.24) otrzymałem odpowiedź na mejla, o którym piszę powyżej. Autor wspomniał o prawach autorskich. W odpowiedzi doprecyzowałem, że tekst przed szukanym przez nas cytatem czy słowem, jak i występujący po nim mógłby być ukryty, np. zastąpiony gwiazdkami, podkreślając, że chodzi wyłącznie o możliwość wyszukiwania numerów stron książek papierowych, kiedy nie mamy dostępu do wersji elektronicznych (brak kodu Legimi), a więc i możliwości przeszukiwania tekstów książek.
Wspomniał również, nie bez słuszności, o tym, że jeden tytuł może mieć wiele wydań, na co odpisałem, że zwykle każde nowe wydanie tego samego tytułu (nawet jeśli wydawca jest ten sam) ma też nową okładkę, a właśnie okładka miałaby być głównym znakiem rozpoznawczym podczas szukania.
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group