Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Tu byłem" (jestem lub będę)
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pią Lis 23, 2018 6:03 pm   "Tu byłem" (jestem lub będę)

https://sztukaantyku.blog.polityka.pl/2013/06/06/tu-bylem/:
"Jest coś fascynującego w tym, że potrzeba wyrycia swojego imienia, albo prostego zdania pokroju „tu byłem”, nie jest właściwa tylko naszej epoce."

Ja również czuję podobną potrzebę, a realizować chce ją w następujący sposób. Na kartce napiszę np.: "Tu byłem [lub "będę"] - profil charakterologiczny brązowe spodnie rzeszów (Szukaj w Google [lub samo tylko "Google"])
1 2 3 Następna
CTRL+F: "profil charakterologiczny"". Dodać mogę też (np. w prawym górnym rogu aktualną datę).
Kartki zostawiał będę naturalnie tylko w miejscach, w których jest to dozwolone.
Oczywiście można byłoby na kartce napisać np. adres (krótki link) do swojego profilu, ale to jednak nie to samo. Chodzi o wyrabianie w ludziach pewnego nawyku - nawyku guglowania profili innych ludzi na podstawie np. ich wyglądu zewnętrznego. Jest Google i każdy, nawet "najzwyklejszy" człowiek, może zostać znaleziony, jeśli tylko ma profil dający się wyguglować. Przypominam, że taki profil można także założyć na tym forum (w postaci tematu).

Jeśli chodzi o "jestem", to z kolei mam zamiar obnosić (np. wtedy, kiedy będę w Rzeszowie) tabliczkę z przyczepioną do niej kartką (o podobnej treści jak wyżej, ale bez "tu byłem") po mieście lub przymocować ją np. do plecaka. Oczywiście cały czas chodzi o wcielanie w życie idei, o której piszę w temacie "konfiguracje charakterologiczne". Wszyscy nie muszą znać wszystkich, ale każdy musi mieć możliwość szybkiego i łatwego poznania każdego (bez zbędnych pośredników, zwłaszcza jeśli pośrednictwo nie pomaga, ale wręcz przeszkadza w osiągnięciu tego celu).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group