Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: W.D.
Czw Lis 08, 2018 9:11 am
Zaproszenie - 16 listopad 2018 - DYNÓW / BŁAŻOWA
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Wto Lis 06, 2018 3:43 pm   Zaproszenie - 16 listopad 2018 - DYNÓW / BŁAŻOWA

Uwaga! Zaproszenie zacznie obowiązywać, jeśli z tytułu tematu zniknie wyrażenie "wersja robocza". Jeśli wiec brak w tytule "wersja robocza" - zaproszenie jest aktualne.

Znajduję się teraz w którejś z tych dwóch miejscowościami (Dynów, Błażowa) lub ich bliskich okolicach, dlatego w tytule nie podałem jednej konkretnej miejscowości. Poza tym w każdej chwili mogę się przemieścić (np. z Dynowa do Błażowej).
Temat jest zablokowany, ponieważ data jest płynna. Zostanie odblokowany, jeśli przynajmniej jedna osoba skorzysta z zaproszenia (weźmie udział w spotkaniu lub nawet tylko zdzwoni się ze mną.
Mój znak rozpoznawczy - rower (damka) z koszykiem, do którego przymocowana jest tabliczka z adresem "autonomu".
Link do mojej aktualnej lokalizacji (Mapy Google) -
Link do kamery na żywo (Rynek w Dynowie) - https://www.dynow.pl/dla-turystow/kamera-online/


edit
Ten temat został założony 06.11; w tytule tematu była data 06.11. W tym samym dniu wieczorem przejechałem rowerem z tabliczką z adresem "autonomu" przyczepioną do koszyka do Dynowa i z powrotem. Przyczepiłem też na tablicy obok Urzędu Gminy kartkę, na której było napisane: autonom.edu.pl>
forum>
szukaj> "zaproszenie" (bez cudzysłowów).
Dziś (09.11) też zrobiłem tę samą trasę na rowerze (z tabliczką z adresem).
Kiedy byłem już w Dynowie, usiadłem na ławce obok Delikatesów Centrum. Rower postawiłem obok; kilka osób z pewnością zauważyło tabliczkę.
Byłem też obok tablicy ogłoszeniowej; kartka, o której wyżej wspomniałem, była zaklejona. Wcześniejsza, na której z kolei było:
autonom.edu.pl>
publikacje>
"szkoła bez lęku" - także. Niestety tym razem nie miałem z sobą zszywacza i podobnych kartek, więc nie mogłem niczego zawiesić.
Wstąpiłem też do Biedronki; tam też (na parkingu) parę osób mogło zauważyć tabliczkę.
Niepotrzebnie jednak pośpieszyłem się z wyjazdem z Dynowa, bo - właśnie oglądam obraz z kamerki - pod pomnikiem Jagiełły zebrała się grupa ludzi. Odbył się dziś bieg ulicami Dynowa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group