Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: W.D.
Pią Cze 22, 2018 7:56 am
Utrzymanie serwera i domeny
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Wto Lis 11, 2014 11:26 am   Utrzymanie serwera i domeny

Z założenia dostęp do publikacji miał być (i jest) bezpłatny - "autonom" nie przynosi żadnych zysków. Nie ma podstaw, aby pobierać pieniądze za korzystanie z udostępnionych materiałów. Za serwer jednak, na którym one się znajdują, a także za domenę (autonom.edu.pl), trzeba płacić. Gdyby ktoś chciał się dorzucić, to zapraszam (i z góry dziękuję). Wolne datki można przekazywać:
- BLIKiem (https://blikmobile.pl/) (wykonując przelew na nr tel. 788 768 jeden dwa dziewięć),
- za pośrednictwem PayPal (przycisk "Przekaż darowiznę" znajduje się pod tym linkiem),
- lub robiąc przelew bezpośrednio na moje konto bankowe. Nr konta: 50x 1020x 5558x 1111 1688 8670x 0060 (IBAN:PL50x1020x5558x1111168886700060) (iksy należy usunąć z numeru konta). Dane do przelewu -
nazwa odbiorcy: Wojciech D o m i n,
tytuł przelewu: np. "na serwer" lub "na domenę", w zależności od tego, na co aktualnie zbierane są pieniądze, oraz dodatkowo (koniecznie!) - "tylko kwota wpłaty" (na forum zostanie podana tylko kwota wpłaty), "inicjały i kwota" (podana zostanie kwota i inicjały nadawcy); Brak któregokolwiek z podanych dopisków spowoduje, że na forum zostanie podana zarówno kwota przelewu, jak i pełne imię i nazwisko nadawcy, a nawet nazwa lub/i adres www firmy, jeśli tylko nadawca dodatkowo dopisze w tytule przelewu słowo "firma".
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Lut 20, 2016 7:19 pm   

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim!, którzy przekazali pieniądze w tym miesiącu, a więc p. Maciejowi Węgrzynowi, p. Arkadiuszowi Wójcikowi, p. Tomaszowi Białemu, p. Michałowi Rymorzowi oraz p. Alicji Łakomskiej.
Nie spodziewałem się, że w ogóle otrzymam jakieś wpłaty. Jestem Wam szczerze wdzięczny i zobowiązany!
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Wto Kwi 26, 2016 1:07 pm   

W kwietniu otrzymałem wpłatę od p. Jerzego Wasilewskiego (w ramach wsparcia "autonomu"). Bardzo dziękuję.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sro Maj 11, 2016 9:10 am   

Pragnę gorąco podziękować p. Maciejowi Bełzowi (CYBER-RADIO.PL) za wpłatę!
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Nie Cze 12, 2016 3:11 pm   

Gdyby ktoś chciał się dołożyć do utrzymania (przez najbliższy rok) serwera, na którym są pliku "autonomu" (za kilka dni mija termin płatności), to proszę o niewielkie (tylko jakieś drobne kwoty) wpłaty na moje konto (nr powyżej). Z góry dziękuję za wszystkie.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pią Lip 08, 2016 7:57 am   

Serdecznie dziękuję panom: Maciejowi Węgrzynowi, Maciejowi Raniewiczowi oraz Michałowi Wołonkiewiczowi za wpłaty na utrzymanie serwera!
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Nie Lis 27, 2016 7:49 pm   

Bardzo dziękuję p. Tomaszowi Olejniczakowi za przelew.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Czw Gru 29, 2016 4:10 pm   

Roczny koszt utrzymania domeny (autonom.edu.pl) pokrył w całości p. Arkadiusz Wójcik.
Serdecznie dziękuję za przekaz!
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pią Mar 10, 2017 11:46 am   

Panowie (Jakub M a r s z a ł e k i Maciej R a n i e w i c z) stokrotne dzięki za przelewy!
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 8:33 am   

Serwer (parę tygodni temu) został opłacony. Tym razem nie było żadnego problemu z opłatą abonamentu dzięki zebranym wcześniej środkom (datki).

Bardzo dziękuję p. Maciejowi Raniewiczowi za kolejny przelew! (otrzymałem go w dniu 28.06.17). Przelew dziś zwróciłem.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Czw Gru 21, 2017 6:50 pm   

Przed kilkoma dniami została opłacona domena (na kolejny rok). Zostały na ten cel przeznaczone środki, które przekazał mi p. Maciej Węgrzyn. Należą mu się serdeczne podziękowania!
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sro Cze 20, 2018 9:49 am   

Kolejny (roczny) abonament został przed paroma dniami opłacony.
Po opłaceniu abonamentu za poprzedni rok oraz domeny zostało tyle, żeby zapłacić z ten rok. To, co jeszcze zostało, powinno wystarczyć na opłacenie kolejnego abonamentu za domenę.
Dlatego też ostatnimi czasy nie prosiłem o wolne datki.
Zebrane środki wydaję praktycznie tylko na utrzymanie strony (serwer i domena).
Za datki jeszcze raz wszystkim dziękuję.


Niestety nie dodałem tej informacji odpowiednio wcześniej (za co przepraszam) i p. Maciej Węgrzyn zorganizował zbiórkę, w wyniku czego otrzymałem kilka wpłat. Nie prosiłem o nie jednak, więc wkrótce je zwrócę (w całości lub po potrąceniu z każdej z nich jakiejś kwoty na utrzymanie serwera w przyszłym roku), o czym niedługo poinformuję w kolejnym wpisie.
Darczyńcom oczywiście podziękuję w tym temacie (także jeśli przelewy zwrócę w całości).
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pią Cze 22, 2018 10:21 am   

Do kolejnego terminu płatności za domenę pozostało chyba ponad pół roku.
Wysokość abonamentu (ostatnia płatność) to około 130 zł/rok.

Panowie: Maciej R a n i e w i c z, Krzysztof H u m e j a, Maciej B e ł z, Daniel K l i m o w i c z, Maciej Węgrzyn, Artur B a l c z u n, Bartłomiej W r ę g a, serdecznie dziękuję za przelewy, a zarazem przepraszam za zamieszanie.
Przelewy zwracam w całości.
Jeśli będą potrzebne pieniądze na utrzymanie strony, to poproszę o datki.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!


Edit (24.06.18) - przelewu (PayPal) od p. Macieja R a n i e w i c z o w i jeszcze nie zwróciłem. Dotychczasowe próby nie powiodły się. Przyczyna: problem ze zwrotem (PayPal wyświetla błąd). Będę próbował nadal.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pon Lis 26, 2018 12:29 pm   

Dziękuję p. Rafałowi P y t l o w i za przelew z dn. 2018-10-15.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Gru 15, 2018 9:14 am   

Bardzo wszystkim dziękuję za udział w zbiórce. Lista wpłat poniżej:
p. Arkadiusz Wójcik - 50 zł
p. T.D. - 50 zł
p. Maciej Węgrzyn - 100 zł
p. Piotr Wichrań - 50 zł
p. Piotr Jaskółka - 50 zł
p. Piotr Charyło - 15 zł - opłata = 13,76 zł (PayPal)
p. Michał Chreptowicz - 100 zł - opłata = 96,30 zł (PayPal)

Łącznie więc zostało zebrane (od dnia 09.12.2018) - 410,06 zł, a po uwzględnieniu przelewu z października w kwocie 50 zł. od p. Rafała Pytla - 460,06 zł.

Na koncie PayPal mam jeszcze wpłatę sprzed kilku miesięcy od p. Macieja Raniewicza, ale jej nie uwzględniłem, bo - zgodnie z tym, co napisałem w jednym z wcześniejszych postów - chcę ją zwrócić. Gdyby jednak ostatecznie nie została zwrócona, to uaktualnię stan konta.

Za domenę zapłaciłem dokładnie 124.48 zł, więc aktualny stan konta "autonomu" to: 335,58 zł (225,52 + 13,76 (PayPal) + 96,30 (PayPal)).

Gdybym kogoś pominął lub popełnił jakiś błąd w rachunkach, to koniecznie proszę o wiadomość.

Gdyby ktoś spośród osób biorących udział w ostatniej zbiórce (np. po zapoznaniu się z aktualnym staniem konta "autonomu"), chciał się wycofać i odzyskać swoje pieniądze (część lub całość), to jest to możliwe - wystarczy do mnie napisać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group