Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: W.D.
Sro Mar 14, 2018 10:07 am
Zmiany w zbiorze
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Lut 18, 2017 10:46 am   

-"Ogólna panorama opozycji politycznej" - Józef Kossecki

Dzięki uprzejmości i na prośbę p. Macieja Węgrzyna.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pią Mar 10, 2017 10:36 am   

M.in. dodałem skany maszynopisu Mazura ("Zachowanie") w formie pliku pdf(-tiff). Otrzymałem je od p. M. Węgrzyna, który z kolei dostał je od p. Zaniewskiego. Dodałem też nową, poprawioną wersję tego tekstu w wersji doc.
W "Cybernetyce i charakterze" (w wersji doc) utworzyłem indeks (jest również dostępny w wersji pdf-ocr). Poprawiłem też częściowo i tę książkę Mazura pod kątem zgodności ze skanami.
I najważniejsze - "Cybernetyka i charakter" jest w końcu dostępna w całości w wersji html.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sro Wrz 13, 2017 12:22 pm   

Dzięki uprzejmości i na prośbę p. Macieja Węgrzyna został dodany kolejny jego tekst (referat) - "Heureza cybernetyki M.Mazura i J.Kosseckiego".
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sro Wrz 13, 2017 12:42 pm   

Dzięki uprzejmości p. Tomasza Olejniczaka dostępna jest też od dziś przeszukiwalna wersja "Cybernetyki społecznej" (wydanie drugie) J. Kosseckiego.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Nie Paź 15, 2017 10:26 am   

Dzięki uprzejmości p. Tomasza Olejniczaka zbiór powiększył się o kolejną książkę Mazura ("Cybernetyczna teoria układów samodzielnych") w wersji przeszukiwalnej!
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Wto Mar 13, 2018 8:27 pm   

Dzięki uprzejmości p. Macieja Węgrzyna dodano do zbioru (na razie tylko) link do jego najnowszych wykładów.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sro Mar 14, 2018 10:07 am   

Dzięki uprzejmości p. Tomasza Olejniczaka do zbioru trafił artykuł Mazura "Podstawy cybernetycznej teorii myślenia" w wersji przeszukiwalnej!
P. Olejniczak dodał też spis treści do utworzonej przez siebie już wcześniej (i dostępnej w "autonomie" od paru miesięcy) przeszukiwalnej wersji "Cybernetycznej teorii układów samodzielnych".
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Czw Maj 16, 2019 9:40 am   

Dzięki uprzejmości p. Macieja Węgrzyna zbiór powiększył się o kolejne jego teksty:
"Cybernetyka organizacji" oraz "Cybernetyka w rodzinie". A także: "Jestem białym człowiekiem", "Jestem białym, opalonym człowiekiem", "Jestem białym, szpakowatym człowiekiem".
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Wrz 26, 2020 11:46 am   

Dzięki uprzejmości p. Macieja Węgrzyna zbiór powiększył się o kolejny tekst. Tym razem jego autorem nie jest on sam, ale p. Karolina Syty. Tytuł artykułu "Konieczność podejmowania decyzji w warunkach niepewności".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group