Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: W.D.
Sro Mar 14, 2018 10:07 am
Zmiany w zbiorze
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Sty 30, 2016 12:53 pm   

Kolejny tekst p. Mariusza Żabińskiego. Tytuł: "Samobrona cywilizacji łacińskiej".
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Sty 30, 2016 8:09 pm   

"STRESZCZENIE JAKOŚCIOWEJ TEORII INFORMACJI MARIANA MAZURA" - opracowanie autorstwa Jerzego Lechowskiego. Plik otrzymałem od p. Macieja Węgrzyna.

Komentarze na "tablicy" (Facebook):

Arkadiusz Wójcik Cos chyba zle jest zformatowany jeden z dokumentow ? Czy moze tak google doc to otwiera ? Chodzi o to streszczenie Jerzego Lechowskiego.
Lubię to! · Odpowiedz · Wiadomość · 30 styczeń o 22:28
autonom.edu.pl
autonom.edu.pl Dzięki za tę uwagę. Wkrótce usunę ten plik ze swojego Dysku Google i wgram go na serwer, na którym znajdują się wszystkie pliki "autonomu". - W.D.
Lubię to! · Odpowiedz · 1 luty o 08:41
autonom.edu.pl
autonom.edu.pl Jeszcze nie wprowadziłem żadnych zmian. Od przeszło miesiąca nie mam komputera, na dysku którego trzymam pliki "autonomu". Popsuł się, ale wkrótce powinien zostać naprawiony (może nawet jutro). - W.D.
Lubię to! · Odpowiedz · 12 luty o 19:04 · Edytowany
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Sty 30, 2016 8:37 pm   

"Cybernetyczna analiza systemów i procesów społecznych (1996)" - książka Józefa Kosseckiego. Plik otrzymałem przed kilkoma dniami od P. R.D.

Ostatnie pliki zmuszony byłem skopiować na swój Dysk Google. Podane linki do tekstów odsyłają właśnie do niego. Wkrótce jednak pliki te także trafią do zbioru, a wówczas wyedytuję ostatnie swoje wpisy w tym wątku, podając nowe adresy (już w domenie autonom.edu.pl). Uzupełnię wówczas także informację na podstronie "Publikacje".
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Wto Lut 16, 2016 10:33 am   

W dn. 14.02.2016 poinformowałem na tablicy "autonomu" (Facebook) o wprowadzeniu zmiany w strukturze podstron w tych słowach: "Usunąłem podstronę "Kontakty" (jej zawartość jest dostępna na forum w wątku: "Kontakty"), a dodałem (w jej miejsce) nową - "KC" (konfigurator charakterologiczny): http://autonom.edu.pl/kon...iczny.php" (fragment). Roman P. dodał komentarz. Jego treść: "ja, usuń jeszcze ze dwie podstrony, analogicznie jak to kiedys zrobił Jerzy Przystawa, dzięki czemu Ruch JOW, z poziomu profesorskiego, przeszedł co widać od wyborów na poziom estradowej populistyki dla owiec". Wywiązała się krótka wymiana zdań:
W.D.: Usunąłem podstronę, a jej zawartość, o czym informuję, przeniosłem na forum. Jest dostępna w wątku "Kontakty". Nie rozumiem, jaki to ma związek z wymienioną przez Ciebie osobą i owym Ruchem. Osobiście nie jest mi znana ta postać. Ruch znam jedynie z nazwy. "Estradowa populistyka dla owiec"? Rozwiń temat i wyjaśnij, co masz na myśli.

Roman P. tylko tyle, że utrzymywanie kontaktów jest zasadne. Mnie p. Przystawa był znany. Dziś, nie ma kontaktów, nie ma Ruchu JOW i nie ma Przystawy....

W.D.: Zrywanie kontaktów czasem także jest zasadne. Rzecz jednak w tym, że przeniesienie kontaktów z podstrony na forum nie oznacza ich zerwania. Poza tym, gdybyś przeczytał to, co napisałem w wątku "Kontakty, to wiedziałbyś, że: "Kontakty do autorów publikacji zostaną dostane przy ich imionach i nazwiskach na podstronie "Publikacje"".
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Nie Mar 06, 2016 2:30 pm   

Dzięki uprzejmości p. M. Rymorza, który wyraził zgodę na zeskanowanie kupionej przez siebie książki, do zbioru trafiły "Naukowe podstawy nacjokratyzmu" (2015) Józefa Kosseckiego.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sro Maj 11, 2016 8:31 am   

Nowa pozycja w zbiorze - tekst p. Macieja Żabińskiego zatytułowany "Czasomorfizm".
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Maj 14, 2016 5:27 pm   

- "Nowa psychocybernetyka" - Maltz Maxwell, Dan Kennedy
- "Geografia opozycji politycznej" - Józef Kossecki

Dodane na prośbę i dzięki uprzejmości p. Macieja Węgrzyna.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pon Lis 14, 2016 12:37 pm   

- "Socjotechnika propagandy politycznej" - Józef Kossecki

Artykuł otrzymałem od Pana M.B.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Nie Lis 27, 2016 7:35 pm   

- "Cybernetyczne ujęcie motywacji i norm społecznych" - Tomasz Olejniczak

Dzięki uprzejmości autora.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Nie Gru 11, 2016 8:56 pm   

"System wynagrodzeń i jego rola w procesie podejmowania decyzji" - Wojciech Horodejczuk

Dzięki uprzejmości autora.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Nie Gru 18, 2016 11:52 am   

"Możliwości dochodzenia do prawdy w zależności od cywilizacji w myśl ustaleń M. Mazura i J. Kosseckiego" - Maciej Węgrzyn

Dzięki uprzejmości autora.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Nie Gru 18, 2016 7:53 pm   

- "Czas w metacybernetyce" - Józef Kossecki
- "Porządek i bezład w ujęciu cybernetycznym" - Józef Kossecki
- "Socjocybernetyczne funkcjonowanie kategorii piękna i brzydoty w różnych systemach sterowania społecznego" - Józef Kossecki

Dzięki uprzejmości Roszondasza - od niego otrzymałem skany tych trzech artykułów.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Gru 31, 2016 8:25 am   

- "Czy świat zmierza do jedności czy różnorodności. Analiza cybernetyczna procesów globalizacji" - Józef Kossecki

Dzięki uprzejmości Roszondasza. Od niego otrzymałem skan tego artykułu.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Czw Lut 09, 2017 8:24 pm   

- "Problemy sterowania cywilizacyjnym potencjałem wytwarzania informacji w okresie rewolucji naukowo-technicznej" - Józef Kossecki, Lech Zacher

Dzięki uprzejmości Roszondasza. Od niego otrzymałem skan tego artykułu.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pią Lut 10, 2017 8:26 pm   

- "Cybernetyczna analiza możliwości jednoczenia Europy"
- "Procesy sterowania społecznego w zakresie norm zdrowotnych oraz ich wpływ na całkowitą moc społeczną"
- "Rzymski czy bizantyjski?"
- "Socjo-cybernetyczna analiza nauki"
- "Społeczno-sterownicze znaczenie programowania ideologicznego"
- "Znaczenie czasu decyzyjnego dla struktury organizacyjnej społeczeństwa"

Wszystkie teksty autorstwa Józefa Kosseckiego.

Dzięki uprzejmości Roszondasza. Od niego otrzymałem skany.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group