Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
(pomysł) Biblia "mazurowców" online
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 7:48 pm   (pomysł) Biblia "mazurowców" online

http://online.biblia.pl/index.php - gdy wszedłem na tą stronę, to od razu przeszło mi przez myśl, że byłoby kapitalnie, gdyby w takiej formie zostały udostępnione książki Mazura i Kosseckiego.
Nie bez powodu Cybernetyka i charakter ochrzczona została "biblią" - w niej, podobnie jak w Biblii, można szukać odpowiedzi na pytania i co ważne - znaleźć je!
Być może z czasem znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie nadać książkom taką formę - bądźmy dobrej myśli. Póki co zwrócę się z pytaniem do webmastera tamtej strony o to, czy nie podjąłby się tego zadania.
 
 
paya4

Wysłany: Sro Lip 02, 2008 2:57 pm   Re: (pomysł) Biblia "mazurowców" online

WD napisał/a:
http://online.biblia.pl/index.php - gdy wszedłem na tą stronę, to od razu przeszło mi przez myśl, że byłoby kapitalnie, gdyby w takiej formie zostały udostępnione książki Mazura i Kosseckiego.
Nie bez powodu Cybernetyka i charakter ochrzczona została "biblią" - w niej, podobnie jak w Biblii, można szukać odpowiedzi na pytania i co ważne - znaleźć je!
Być może z czasem znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie nadać książkom taką formę - bądźmy dobrej myśli. Póki co zwrócę się z pytaniem do webmastera tamtej strony o to, czy nie podjąłby się tego zadania.




Ja przepraszam bardzo , ale przecież Biblia , Pismo Św. jest tylko jedno !!!!!!!!!!!!


------------------------------------------



P. S.


Ogromna prośba Prof. Kosseckiego.



Trzeba odfałszować Historię i my Jego studenci będziemy robić kilka stron internetowych. Prośba o pomoc i modlitwę , aby nam się udało. Prof. Kossecki też prosił abyśmy my umieszczali Jego wykłady mp3 i wykłady na Wideo DVD na stronach internetowych , które wykłada w Radości.



Także wykłady Prof. Kosseckiego już niedługo będą w internecie w dwóch formach :


1. Jako mp3

2. I Jako DVD , lub AVI.



Będzie kilka takich stron internetowych
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 7:10 am   

To fakt - Biblia jest tylko jedna, ale "biblii" w przenośnym znaczeniu książki, która jest "autorytetem, wyrocznią, z której się czerpie wzory postępowania" (bądź - "dużych rozmiarów, gruba") jest więcej.
Istotne jest to, że publikacje naukowe zawierają odpowiedzi na pytania.
Ponadto tematem publikacji naukowych, w odróżnieniu od pism świętych, jest prawda naukowa (obiektywna), a nie "prawdy wiary".
Teolog powie: "Jest jeden Bóg", ale cybernetyk może na to odpowiedzieć: "Z jakich elementów składa się system "Bóg" i jakie między nimi zachodzą relacje? Zaznaczając przy tym, że elementami systemu są fragmenty rzeczywistości, a relacjami oddziaływania między nimi.
A gdy w odpowiedzi usłyszy, że jest to "istota niematerialna", to może przytoczyć słowa Mazura dotyczące "pseudosystemów".

Cybernetyka nie dzieli ludzi na "złych" i "dobrych", "świętych" i "przeklętych" itp., ale mówi o sprzeczności lub zgodności ich interesów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group